Zdravotní balzámy


Analgesický balzám LEV - LION BRAND BALM

Balzám se sílou LVA se vyznačuje vysokou účinností při snižování účinků nachlazení, chřipky, kašle, rýmy, snižuje bolesti hlavy, nevolnost při cestování, utišuje bolesti způsobené revmatismem, zánětem kloubů, bolesti svalů, zad a snižuje účinky ran způsobených hmyzem.

Vyroben podle tradičních medicínských listů a receptur. Jedná se o čistě přírodní výrobek, z jehož složení zvláště vyniká užití silných extraktů exotických bylin, jako je Máta peprná. Přináší úlevu, při chřipce, kašli, rýmě, bodnutí hmyzem. Pomáhá od bolesti hlavy, kloubů, svalů, zad a páteře.

Rostlinné složení:

Máta peprná je vytrvalá bylina dorůstající výše až 100cm. Má desinfekční a antiseptické účinky, velmi dobrá na prochladnutí, svalové bolesti, revmatismus. Mentol osvěžuje, chladí a prokrvuje, je dobrý při nachlazení a horečce, rýmě, revmatizmu, na bolesti kloubů, na akné, pomáhá při nervozitě.

Kajeput střídavolistý (Malaleuca alternifolia) používá se ke zmírnění kašle, na revma a revmatické bolesti, stimuluje, velmi používaný na bolesti hlavy, desinfikuje dýchací cesty, používá se na dechové potíže astma a na suchou mostní sliznici.

Kafrovník lékařský (Cinnamomum camphora) je až 40m vysoký silně rozvětvený tropický strom. Kafr má vynikající prokrvujíce, chladící a desinfekční účinky. Pomocník při kašli, nachlazení, chřipce, zánětu nosních dutin, infekcí dýchacích cest, na astma, při svalové a revmatické bolesti, působí antivirózně a močopudně, stimuluje imunitní systém, snižuje horečku, velmi dobře pomáhá na bolesti hlavy a migrénu, vyčerpání, podporuje koncentraci.
 

Aplikace balzámu

Provádí se nanášením v adekvátním množství a jemnou masáží, 2 - 4 krát denně.

Složení:

Menthol 4,00 g, Campor 14,65 g, Pepermint Menthol Oil 10,00 g, Cajepul Oil 14,7 g, Menthyl Salicylate 16,65 g, Parafin, včelí vosk, vaselin, celkem ve 100 g výrobku.

Balení:
15 gramů

Upozornění:

Balzám není určen pro přímé použití na otevřenou ránu, pro těhotné ženy a děti
do dvou let.

Schválil Státní zdravotní ústav, Národní referenční centrum pro kosmetiku dne 10.11.2003, č.j.0110036